Жити у затишному, комфортному, надійному домі, побудованому власноруч, мріє кожен чернівчанин. Однак, мріяти - одне, втілювати мрії в реальність - зовсім інше. Багатьом здається, що для завершення такої відповідальної справи, як будівництво власного приміщення може не вистачити сил.

Будівельна бригада "Свій дім" працює у сфері капітального будівництва у Чернівцях та Чернівецькій області вже понад 20 років. 

Це - приватна бригада, яка працює без посередників. Ми самі відповідаємо за якість й своєчасність виконаних нами робіт, і твердо переконані, що для досягнення успіху слід бути порядними та чесними перед замовником як перед самими собою.

Наше кредо - "Будуємо як для себе". 

Якість майбутнього житла значною мірою залежить від деталей, які на перший погляд здаються неважливими, проте насправді впливають на довговічність, зносостійкість, надійність будинку. Армування перемичок, ригелів, колон, перекриття та сердечників - речі, концентруватися на яких навчив нас досвід.

Окрім послуг з виконання будівельних робіт будь-якої складності, будівельна бригада "Свій дім" розробляє проекти - починаючи від помешкань площею 62,3 м² , закінчуючи справжніми заміськими палацами. Ще в нас є каталоги з готовими роботами, з яких Ви можете обрати те, що Вам подобається, або знайти потрібне в Інтернеті - а ми вже зможемо підігнати проект під Вашу земельну ділянку та фінансові можливості в АРХІКАД з плануванням поверхів, розрізами, фасадами.

Якщо Ви довірите нам будівництво Вашої оселі на всіх стадіях - проєкт ми Вам підготуємо безкоштовно.