Архітектурне проектування і будівництво особняків, котеджів, дач

Телефон
+380(95)463-64-24 - Бригадир
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Сайт
Телефон

Жити у затишному, комфортному, надійному домі, побудованому власноруч, мріє кожен чернівчанин. Однак, мріяти - одне, втілювати мрії в реальність - зовсім інше. Багатьом здається, що для завершення такої відповідальної справи, як будівництво власного помешкання, може не вистачити сил. Хтось мучається сумнівами, чи сподобається "родове гніздечко" його дітям та внукам, хтось ніяк не може побачити "картинку" своєї ідеальної оселі, хтось просто-напросто сумнівається, чи осилить таку нелегку справу морально, фізично та фінансово. 

Архітектурне проектування і будівництво особняків, котеджів, дач, фото-1

Давайте зізнаємося, більшість просто-напросто боїться все відкинути і розпочати щось нове. Пригадайте, скільки разів Ви захоплено гортали журнали-каталоги з готовими проектами будинків? Як часто переглядали фото в інтернеті? Можливо, навіть потайки заздрили друзям, знайомим, сусідам, які вже розпочали капітальне будівництво? 

Архітектурне проектування і будівництво особняків, котеджів, дач, фото-2

Без сумніву, спорудження власного помешкання - будинку або котеджу - дуже складний процес, який складається з багатьох етапів. Щоб без проблем долати один етап за іншим, потрібно володіти спеціалізованими знаннями та навичками у сфері проектування і будівництва. 

Пройти увесь шлях від вибору проекту власного житла до здачі його в експлуатацію, не загубившись дорогою й не наробивши невиправних помилок, допоможуть компетентні фахівці, які володіють необхідними навичками та кваліфікацією. 

Будівельна бригада "Свій дім" працює у сфері капітального будівництва у Чернівцях та Чернівецькій області вже понад 20 років. 

Це - приватна бригада, яка працює без посередників. Ми самі відповідаємо за якість й своєчасність виконаних нами робіт, і твердо переконані, що для досягнення успіху слід бути порядними та чесними перед замовником як перед самими собою.

Наше кредо - "Будуємо як для себе". 

Якість майбутнього житла значною мірою залежить від деталей, які на перший погляд здаються неважливими, проте насправді впливають на довговічність, зносостійкість, надійність будинку. Армування перемичок, ригелів, колон, перекриття та сердечників - речі, концентруватися на яких навчив нас досвід.

Архітектурне проектування і будівництво особняків, котеджів, дач, фото-3

Окрім послуг з виконання будівельних робіт будь-якої складності, будівельна бригада "Свій дім" розробляє проекти - починаючи від помешкань площею 62,3 м² , закінчуючи справжніми заміськими палацами. Ще в нас є каталоги з готовими роботами, з яких Ви можете обрати те, що Вам подобається, або знайти потрібне в Інтернеті - а ми вже зможемо підігнати проект під Вашу земельну ділянку та фінансові можливості в АРХІКАД з плануванням поверхів, розрізами, фасадами.

Якщо Ви довірите нам будівництво Вашої оселі на всіх стадіях - проєкт ми Вам підготуємо безкоштовно. І на цьому наші бонуси та переваги лише починаються :)

Архітектурне проектування і будівництво особняків, котеджів, дач, фото-4
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста