Чи варто економити на будівництві? Так, звичайно, в межах розумного!

А як зрозуміти це? Приблизно так:

Ви продаєте добротну куртку за 1800 гривень. Я підходжу до вас і починаю торгуватися, в результаті ви поступаєтеся 50-100 гривень. Яка буде ваша реакція, якщо я попрошу її за 1000 гривень? Напевно, вкрай негативною!

Так воно і в будівництві. Якщо куб кладки вартує наприклад 9-10 $ / м куб, не намагайтеся знайти того, хто згоден працювати за 7 $! Досить імовірно, що потім ви будете шкодувати про це.

Складний багатокутний будинок дорогий не тільки в кладці, а практично у всьому. А коли доходить до даху, то тоді це дуже серйозно відчувається! Так що при проектуванні будинку потрібно врахувати такий важливий фактор - чим складніше будинок, тим він дорожче вийде на фініші.

Але буває і таке, що хочеться побудувати будинок для того щоб було де жити, нехай навіть скромний, але затишний будинок. Ну, не дозволяють фінанси розщедритися на більше.

У будь-якому випадку треба врахувати той факт, що будинок - це серйозні капіталовкладення. І будуватися він буде не щороку. Зрозуміло, що кожному хочеться заощадити, щоб вдалося, чим побільше зробити. Але, перед тим як зробити вибір між тими, хто буде вам будувати, напевно треба подумати, чи дійсно варто заощадити на коробці 500 - 800 $ і взяти бригаду з сумнівною репутацією ?! 

Читайте більше за посиланням - kak-sekonomit-stroitelstve