Заливка залізобетонного перекриття

Телефон
+380(95)463-64-24 - Бригадир
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Сайт
Телефон

Що таке залізобетонне перекриття? У яких випадках воно встановлюється? Що потрібно враховувати для того, аби виконати будівельні роботи найбільш якісно?

В будинках із цегли, бетону чи бетонних блоків перекриття зазвичай виконуються із залізобетону. Такі перекриття довговічні, не горять, а також забезпечують будівлі сейсмостійкість - що особливо важливо для Чернівців. 

Заливка залізобетонного перекриття, фото-1

Залізобетонне перекриття - це складний будівельний елемент. Це панель, виготовлена із залізобетону, товщиною від 10 см, яка опирається на стіни чи колони. Проектування міжповерхового перекриття - це задача архітектора, основна і дуже непроста. Складність в тому, щоб не просто залити поверх бетоном і зв'язати арматурою, але й врахувати конструкцію і геометрію споруди.

Заливка залізобетонного перекриття, фото-2

Неправильно спроектоване і споруджене монолітне залізобетонне перекриття, непрофесійна заливка - це чималий привід для занепокоєння, адже становить серйозну небезпеку для мешканців чи відвідувачів будівлі. 

Заливка перекриття Чернівці:

Перед заливкою плит перекриттів теж потрібно здійснювати професіональні розрахунки, адже недоцільне навантаження може спровокувати руйнування перекриття чи виникнення тріщин.

Тому, перш ніж перейти до робіт із заливки, важливо врахувати наступні речі:

  • габарити перекриття
  • сумарну вагу конструкції
  • характеристику арматури
  • марку бетону

Варто зауважити, що проводити подібні розрахунки самостійно - доволі ризиковано. Найменша помилка - і конструкція стане ненадійною, ламкою і небезпечною. 

Заливка залізобетонного перекриття, фото-3

Але це все - лише підготовчий етап. Найскладніше при заливці залізобетонних конструкцій - це, ясна річ, їх заливка, тобто реалізація технічної частини. Аби бути впевненими в тому, що все виконано за найвищими стандартами, слід звернутися до найкращих спеціалістів. І не буде перебільшенням сказати, що будівельна бригада "Свій дім" - одні з найбільш кваліфікованих фахівців у Чернівцях.

Маючи двадцятилітній досвід роботи в даній сфері, ми можемо з впевненістю сказати: будуємо - як для себе!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста