Як залити перекриття самостійно? Це запитання нерідко крутиться в головах у тих, хто збирається почати будівництво, при цьому маючи в розпорядженні більш аніж скромний бюджет. Таке в наш час не рідкість, тому що гроші зараз заробити дуже непросто, особливо для такої серйозної мети, як будівництво власного житла.
Але перш ніж розповісти про те, як правильно самостійно залити перекриття, а точніше - як уникнути серйозних та непоправимих помилок під час цього, варто призадуматись, а що вас до цього спонукає? Чи справді це катастрофічний брак коштів - чи просто бажання зекономити, щоб потім, в майбутньому, прицінюватися до плити вартістю 30-40 $/м кв?
У такому разі, чи виправдано це? Адже брак досвіду при залитті перекриття може в майбутньому обернутися плачевними наслідками.
Кладка стін, як не дивно, менш важливий елемент, аніж плита перекриття. Якщо ви спорудили криві стіни, то в майбутньому їх можна вирівняти штукатуркою. А по горизонталі можна вирівняти, заливши армований пояс.
А от якщо ви неправильно зробили перекриття, і воно тріснуло і провисло над залом 6*7 метрів, то для того, щоб це виправити, потрібно буде серйозно витратитися. А можливо, навіть потрібно буде зіпсувати зал, встановивши посередині бетонну колону!
Втім, якщо вже ви все обдумали і все ж наважилися залити перекриття самостійно, то давайте спробуємо розібратися, як це зробити так, щоб воно було правильним.
В інтернеті є багато інформації про те, як самому залити перекриття. Але інколи зустрічається настільки абсурдна інформація, що поневолі задаєшся питанням, як можна до такого взагалі додуматися...
Повна версія статті за посиланням